O Zdrowie Dbaj

Otwarcie gabinetu masażu

Z przyjemnością informujemy o otwarciu naszego nowego gabinetu masażu we Wrocławiu!

📍 Nowy adres: ul. Łubinowa 12, 52-210 Wrocław.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dzielenia z nami chwil relaksu. Nasza pasja do dbania o zdrowie i dobrostan naszych pacjentów motywuje nas do dalszego rozwoju.

Wierzymy, że regularne korzystanie z masaży to nie tylko sposób na ulgę w dolegliwościach fizycznych, ale także możliwość podniesienia jakości życia i poprawy samopoczucia. Dzięki naszej pasji do zdrowego stylu życia oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta stworzyliśmy miejsce, gdzie będziecie mogli odpocząć i zregenerować siły po intensywnym dniu.

Co nowego?

Nowoczesne i komfortowe wnętrze: zadbaliśmy o każdy szczegół i detal, abyście mogli cieszyć się relaksującą atmosferą.

Z okazji otwarcia naszego gabinetu przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy rabat: 33% na wybrany masaż – to idealna okazja, aby rozpocząć swoją podróż do pełnego dobrostanu.

Aby zarezerwować pierwszą wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 577 595 653 lub odwiedzenie naszej strony internetowej Booksy: fundacjaozdrowiedbaj.booksy.com 

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego gabinetu masażu, gdzie troska o Wasze zdrowie jest dla nas priorytetem.

Przeprowadzenie działań modernizacyjnych w Fundacji O Zdrowie Dbaj w ramach wsparcia przyznanego z Programu „Odporność oraz rozwój ekonomii społecznej i przedsiębiorczości społecznej” na lata 2022–2025, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Scroll to Top
Skip to content