O Zdrowie Dbaj

Współpraca MTS Holistic Therapy

Wspaniała informacja dla pacjentów Fundacji o Zdrowie Dbaj

Miło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z gabinetem MTS Holistic Therapy na ul. Łubinowej 12 we Wrocławiu. To zaszczyt móc podjąć wspólną misję z tak doświadczonym zespołem, który kładzie ogromny nacisk na wsparcie pacjentów w drodze do poprawy zdrowia i samopoczucia.

Zespół MTS Holistic Therapy to wyjątkowi ludzie z pasją i bogatym doświadczeniem w dziedzinie rehabilitacji. Ich podejście oparte na trosce o każdego pacjenta, empatia oraz profesjonalizm sprawiają, że współpraca z nimi to dla nas wielka radość i przywilej.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej wspólnej pracy będziemy mogli jeszcze skuteczniej pomagać naszym pacjentom na drodze do pełnego zdrowia i odzyskania sprawności fizycznej. 

Jeśli szukasz kompleksowej opieki fizjoterapeutycznej oraz chwili relaksu i odprężenia, teraz masz jeszcze więcej powodów, aby odwiedzić nasz gabinet! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – Fundacji o Zdrowie Dbaj – i doświadczenia troski, wsparcia i bliskości z nami oraz z zespołem MTS Holistic Therapy.

 

Po więcej informacji na temat oferowanych usług zapraszamy do kontaktu:

 

Gabinet masażu Fundacja o Zdrowie Dbaj

Numer telefonu: 577 595 653

Adres e-mail: biuro@ozdrowiedbaj.pl

Adres: ul. Łubinowa 12/4 we Wrocławiu.

 

 Gabinet fizjoterapii MTS Holistic Therapy 

 Numer telefonu: 537 497 227

 Adres e-mail: klinika.wroclaw@mtsholistictherapy.com

 Adres: ul. Łubinowa 12/4 we Wrocławiu.

 

 

Przeprowadzenie działań modernizacyjnych w Fundacji O Zdrowie Dbaj w ramach wsparcia przyznanego z Programu „Odporność oraz rozwój ekonomii społecznej i przedsiębiorczości społecznej” na lata 2022–2025, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Scroll to Top
Skip to content