Wczoraj, 26 lutego 2025 r., mieliśmy przyjemność zorganizować wykład pt. „Lecznicze właściwości przyjaznych roślin”. Spotkanie poprowadził Pan Andrzej Wojtkowski – ekspert z dziedziny zielarstwa, edukator z ponad 20-letnim doświadczeniem i właściciel Ekologicznego Gospodarstwa Zielarskiego.
Podczas wykładu uczestnicy mieli możliwość odkrycia niesamowitych właściwości roślin leczniczych, dowiedzieli się też, jak mogą one wspierać nasze zdrowie.
Rozmawialiśmy o:
– leczniczych właściwościach wielu gatunków ziół;
– naturalnych sposobach na wsparcie odporności;
– ziołach, które warto mieć w domowej apteczce.
Dziękujemy Panu Andrzejowi za podzielenie się swoją cenną wiedzą oraz wszystkim uczestnikom za aktywny udział i inspirujące pytania!
Dodatkowo przy okazji wykładu odbyła się promocja usług odpłatnych masaży oferowanych przez Centrum Terapii Naturalnych i Odnowy Biologicznej HoliTerapis. Cieszymy się, że mogliśmy połączyć edukację o zdrowiu z możliwością skorzystania z relaksujących i regenerujących zabiegów.
Co najbardziej Was zaciekawiło? Jakie rośliny stosujecie na co dzień? Podzielcie się uwagami w komentarzach!