Nr konta bankowego: 91 1750 0012 0000 0000 4090 2589 biuro@ozdrowiedbaj.pl

Zamów masaż – kliknij tutaj

Zrelaksuj się w domowym zaciszu

Gdy słyszymy słowo „masaż”, momentalnie przychodzi nam na myśl “odprężenie”, “relaks”. I choć wydaje się, że masażem sprawiamy sobie tylko okazjonalną przyjemność, to w rzeczywistości masaż wywiera bardzo pozytywny wpływ na całe nasze ciało oraz psychikę. Właśnie dlatego powinien stanowić nieodłączną część zdrowego stylu życia każdego człowieka.

 

Poprzez wpływ na układ nerwowy, masaż jest w stanie pozytywnie oddziaływać na narządy i układy naszego organizmu. Wpływa między innymi na przepływ krwi w organizmie, tempo przemiany materii, doskonale radzi sobie zarówno z bólem, jak i stresem. Już w ciągu kilku kwadransów możemy poprawić naszą kondycję fizyczną oraz psychiczną, nie stosując maści i pigułek, jak to zwykle robimy. Z dobrodziejstw masażu można korzystać nawet codziennie, a sesja trwa 30 lub 60 minut.

Nasza Fundacja oferuje Państwu kilka rodzajów nieleczniczego masażu z dojazdem do klienta na terenie Wrocławia:

  • masaż klasyczny — należy do najpopularniejszych form masażu, występuje w wielu odsłonach, a w każdej z technik wykorzystuje się głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, uciskanie, oklepywanie oraz wałkowanie. Jeśli odczuwasz bóle związane z wykonywaną pracą, bądź uprawianym sportem, ten masaż będzie jak znalazł! Działa przeciwbólowo, likwiduje napięcia mięśniowo-powięziowe, poprawia odżywienie tkanek oraz zwiększa sprężystość i elastyczność mięśni;
  • masaż relaksacyjny (antystresowy) — charakteryzuje się miękkimi, płynnymi, spowolnionymi ruchami z wykorzystaniem pięści, kciuków lub przedramion. Doskonale poradzi sobie ze stresem i zapewni chwile błogiego relaksu. Uwaga: w wyniku masażu może dojść do nagłej poprawy samopoczucia czy wyglądu skóry!
  • masaż izometryczny — polega na intensywnym masowaniu mięśni podczas skurczu izometrycznego (napięcie mięśni bez wykonywania ruchu w stawie, czyli bez skracania długości mięśnia). Sprzyja to przede wszystkim rozwojowi siły i masy mięśniowej. Sprawdzi się u osób osłabionych lub z przeciwwskazaniami do uprawiania sportów.

Fundacja oferuje również masaż kosmetyczny twarzy, szyi i dekoltu z dojazdem do klienta na terenie Mielca:

  • masaż twarzy, szyi i dekoltu –  jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów relaksacyjnych, który pomaga radzić sobie z codziennym stresem, zmęczeniem i napięciami mięśni. Wykonywany jest przy użyciu naturalnego olejku, poprzez delikatne i płynne ruchy. Pobudza  mikrokrążenie skórne oraz naturalne procesy regeneracyjne oraz wytwarzanie w komórkach kolagenu i elastyny, które odpowiadają za młody wygląd skóry, zwalniając jej procesy starzenia. Po wykonanym zabiegu skóra będzie widocznie nawilżona, wygładzona i ujędrniona a samopoczucie znacząco się poprawi!


Jak zamówić masaż?

Aby zamówić masaż lub uzyskać więcej szczegółów odnośnie oferty prosimy o kontakt tutaj.

NASI MASAŻYŚCI

  • Andrzej
  • Karolina
  • Olena
CENNIK

Masaż (czas trwania)

Cena
 30 min. 50 zł
 60 min. 100 zł