Nr konta bankowego: 91 1750 0012 0000 0000 4090 2589 biuro@ozdrowiedbaj.pl

Zamów masaż – 690 020 907

Zrelaksuj się w domowym zaciszu

Gdy słyszymy słowo „masaż”, momentalnie przychodzi nam na myśl “odprężenie”, “relaks”. I choć wydaje się, że masażem sprawiamy sobie tylko okazjonalną przyjemność, to w rzeczywistości masaż wywiera bardzo pozytywny wpływ na całe nasze ciało oraz psychikę. Właśnie dlatego powinien stanowić nieodłączną część zdrowego stylu życia każdego człowieka.

 

Poprzez wpływ na układ nerwowy, masaż jest w stanie pozytywnie oddziaływać na narządy i układy naszego organizmu. Wpływa między innymi na przepływ krwi w organizmie, tempo przemiany materii, doskonale radzi sobie zarówno z bólem, jak i stresem. Już w ciągu kilku kwadransów możemy poprawić naszą kondycję fizyczną oraz psychiczną, nie stosując maści i pigułek, jak to zwykle robimy. Z dobrodziejstw masażu można korzystać nawet codziennie, a sesja trwa 30 minut lub godzinę.

 Nasza Fundacja oferuje Państwu kilka rodzajów nieleczniczego masażu z dojazdem do klienta na terenie Wrocławia:

  • masaż klasyczny — należy do najpopularniejszych form masażu, występuje w wielu odsłonach, a w każdej z technik wykorzystuje się głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, uciskanie, oklepywanie oraz wałkowanie. Jeśli odczuwasz bóle związane z wykonywaną pracą, bądź uprawianym sportem, ten masaż będzie jak znalazł! Działa przeciwbólowo, likwiduje napięcia mięśniowo-powięziowe, poprawia odżywienie tkanek oraz zwiększa sprężystość i elastyczność mięśni;
  • masaż relaksacyjny (antystresowy) — charakteryzuje się miękkimi, płynnymi, spowolnionymi ruchami z wykorzystaniem pięści, kciuków lub przedramion. Doskonale poradzi sobie ze stresem i zapewni chwile błogiego relaksu. Uwaga: w wyniku masażu może dojść do nagłej poprawy samopoczucia czy wyglądu skóry!
  • masaż sportowy — pozwala zwalczyć skutki zmęczenia spowodowane wysiłkiem fizycznym. Masaż zmęczonych mięśni pomaga rozluźnić je i zapobiega późniejszym uszkodzeniom. Wybierz masaż sportowy, jeśli aktywnie uprawiasz sport lub pracujesz fizycznie i chcesz przyspieszyć proces regeneracji swojego ciała.
  • masaż izometryczny — polega na intensywnym masowaniu mięśni podczas skurczu izometrycznego (napięcie mięśni bez wykonywania ruchu w stawie, czyli bez skracania długości mięśnia). Sprzyja to przede wszystkim rozwojowi siły i masy mięśniowej. Sprawdzi się u osób osłabionych lub z przeciwwskazaniami do uprawiania sportów.

 

Jak zamówić masaż?

Wystarczy wysłać SMS na numer 690 020 907. W treści wiadomości podaj rodzaj masażu i długość, termin oraz miejsce realizacji. W przypadku jakichkolwiek pytań proszę dzwonić.

NASI MASAŻYŚCI

  • Andrzej
  • Henryk
CENNIK

Masaż

Cena [zł]
całego ciała – 60 min. 60
częściowy – 30 min. 30