O Zdrowie Dbaj

Masaż miodem

Zapraszamy do doświadczenia wyjątkowej przyjemności i pielęgnacji skóry dzięki naszemu Masażowi Miodem, wykonywanemu przez naszą doświadczoną masażystkę.

Masaż miodem

60 min

Cena: 150.00 PLN

Dodatkowo, jeśli nie możesz dotrzeć do naszego gabinetu, z przyjemnością przyjedziemy do Ciebie – dojazd do domu klienta jest wliczony w cenę usługi!

Masaż Miodem to nie tylko relaksacyjna przyjemność, ale także doskonała forma naturalnej terapii, wspierająca oczyszczanie organizmu z toksyn i poprawiająca kondycję skóry. Drogocenne składniki odżywcze zawarte w miodzie penetrują skórę, odtruwając organizm i zapewniając intensywną pielęgnację.

W przeciwieństwie do innych form masażu, Masaż Miodem usuwa toksyny z organizmu nie tylko poprzez organy wydalania, ale głównie poprzez skórę. Podczas sesji, nasza masażystka używa płynnego miodu o wyjątkowej konsystencji, a następnie przystępuje do masażu, gdzie jej ruchy przypominają delikatne odrywanie rąk od ciała.

Dzięki bogatym składnikom odżywczym zawartym w miodzie, Masaż Miodem nie tylko odtruwa organizm, ale także doskonale pielęgnuje skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką i promienną. Masaż ten wspomaga oczyszczanie naskórka ze zrogowaciałych warstw, redukując blizny, rozstępy, cellulit oraz wszelkie dolegliwości bólowe.

Skorzystaj z dobrodziejstw Masażu Miodem w naszym studio masażu. Umów się już dziś na swoją sesję i pozwól nam zadbać o Twoje ciało i umysł, oferując Ci wyjątkowy zabieg oczyszczający i odżywczy.

A to jeszcze nie wszystko!

Z radością informujemy, że z okazji otwarcia naszego nowego gabinetu masażu, oferujemy wyjątkową promocję:

60-minutowy masaż dostępny jest teraz za jedyne 99 zł!

Scroll to Top
Skip to content