O Zdrowie Dbaj

Wspieraj nas bezpłatnie poprzez FaniMani

Genialny trik!

Robisz zakupy w internecie?

Możesz przy okazji pomóc w promowaniu zdrowego stylu życia.

Zainstaluj wtyczkę FaniMani w swojej przeglądarce i pozwól, żeby część kwoty z Twoich zakupów została przekazana na rzecz Fundacji O Zdrowie Dbaj.

Dzięki serwisowi FaniMani.pl, średnio 2,5% wartości Twoich zakupów online trafia bezpośrednio do naszej organizacji, a wszystko to całkowicie bezpłatnie! To oznacza, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów – to sklepy dokonują darowizny w Twoim imieniu.

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

Jak to działa?

Krok 1

Zarejestruj się w FaniMani.pl
Jeśli zarejestrujesz się z tego linku i w ciągu roku zrobisz zakupy przez FaniMani.pl za min. 100 zł, otrzymamy dodatkowe 2×5 zł.

Krok 2

Na komputerze: Dodaj rozszerzenie „Przypominajka FaniMani” do przeglądarki.

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem!
Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani, aby zainstalować Przypominajkę!
Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj 1 zł i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!

Krok 3

Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1300 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Scroll to Top
Skip to content