Nr konta bankowego: 91 1750 0012 0000 0000 4090 2589 biuro@ozdrowiedbaj.pl

Zamów masaż we Wrocławiu – kliknij tutaj lub zadzwoń
577 595 653

Nasza Fundacja serdecznie zaprasza do skorzystania z ekskluzywnych masaży ciała, które oferujemy zarówno w domowym zaciszu, jak i w nowoczesnym gabinecie przy ul. Łubinowej 12 we Wrocławiu.

Zapytaj o masaż we Wrocławiu:

  Oferujemy kilka rodzajów luksusowych masaży ciała, dostosowanych do różnych potrzeb i preferencji klientów.

  Dodatkowo, jeśli nie możesz dotrzeć do naszego gabinetu, z przyjemnością przyjedziemy do Ciebie – dojazd do domu klienta jest wliczony w cenę usługi!

  Ceny naszych masaży to 75 zł za sesję trwającą 30 minut oraz 150 zł za sesję trwającą 60 minut.

  A to jeszcze nie wszystko! Z radością informujemy, że z okazji otwarcia naszego nowego gabinetu masażu, oferujemy wyjątkową promocję:
  30-minutowy masaż dostępny jest teraz za jedyne 50 zł, a pełna godzina relaksu kosztuje zaledwie 100 zł!

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia prawdziwego luksusu oraz relaksu, które oferujemy w naszym nowoczesnym gabinecie lub w zaciszu własnego domu.

  Wybierz spośród 3 rodzajów masażu ciała:

  • masaż klasyczny
  • masaż relaksacyjny (antystresowy)
  • masaż izometryczny

  Masaż klasyczny

  Jest najbardziej znany i rozpowszechniony oraz najczęściej stosowany spośród wszystkich pozostałych technik masażu. Łączy w sobie takie ruchy, jak ugniatanie, głaskanie, rozcieranie, stukanie i wibracje, mające na celu stymulowanie mięśni i innych tkanek miękkich. Wykonuje się go, by zmniejszyć napięcie, a więc rozluźnić mięśnie, poprawić krążenie i odprężyć ciało. Przyspiesza on również usuwanie zbędnych produktów przemiany materii z organizmu. Ponadto oddziałuje pośrednio (za pomocą zmian odruchowych) na układ krążenia, nerwowy i wewnątrzwydzielniczy oraz na narządy zewnętrzne.

  Masaż klasyczny może być wykonywany przy użyciu balsamów, kremów czy olejków. Jest to idealna forma relaksu dla żyjących w stresie, zapracowanych osób – poprawia samopoczucie i działa rozluźniająco. Polecany jest każdemu, kto uprawia jakąkolwiek aktywność fizyczną, ale też wszystkim tym, którzy czują, że ich ciało jest obolałe i zmęczone. Masaż klasyczny przyczynia się do regeneracji mięśni, ponieważ zmniejsza ich napięcie i dostarcza składniki odżywcze. Ponadto poprawia krążenie i pozytywnie wpływa na układ nerwowy.

   

  Masaż relaksacyjny (antystresowy)

  W odróżnieniu od klasycznej formy masażu wersję relaksacyjną charakteryzuje użycie przez masażystę dużo mniejszej siły. Wykonuje on ruchy powolne, płynne, spokojne, miękkie i bardziej powierzchowne, polegające głównie na delikatnym głaskaniu, ugniataniu i rozcieraniu.

  Celem masażu relaksacyjnego jest przede wszystkim wyciszenie i odstresowanie klienta, dlatego też przy jego wykonaniu – oprócz umiejętności masażysty – niebagatelne znaczenie ma również aranżacja przestrzeni, w której się odbywa. Sprzyjającą pełnemu relaksowi, odprężającą atmosferę zapewnią takie elementy, jak:

  • odpowiednie światło;
  • zupełna cisza lub spokojna, delikatna i cicha muzyka (względnie nagrania dźwięków przyrody);
  • wykorzystanie aromatycznych olejków eterycznych, które dodatkowo zmiękczają i dogłębnie nawilżają skórę.

   

  Masaż izometryczny

  Stanowi odmianę masażu klasycznego, a ze względu na udowodnioną skuteczność w odbudowie mięśni po wysiłku fizycznym jest bardzo często wykonywany u sportowców. Poleca się go również na różnego rodzaju stany wymagające polepszenia napięcia mięśni, np. po długotrwałym unieruchomieniu.

  Istotą masażu izometrycznego jest specjalistyczne i ukierunkowane intensywne masowanie mięśni poddanych skurczowi izometrycznemu, czyli takiemu, gdy zmianie ulega jedynie stopień napięcia mięśni, natomiast długość pozostaje bez zmian.

  W zależności od celu terapeutycznego masaż izometryczny może być wykonywany na pojedynczym mięśniu lub na kilku grupach mięśniowych. Do głównych korzyści, jakie z niego płyną, należy przede wszystkim poprawa siły mięśniowej oraz przyrost masy – i to bez konieczności stosowania obciążających ćwiczeń ruchowych. Masaż izometryczny usprawnia również cyrkulację chłonki, przeciwdziała jej zastojom i ułatwia skuteczne pozbycie się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Znajduje zastosowanie w przypadku zaników mięśniowych, w unieruchomieniach kończyn i po złamaniach.

  Jak zamówić masaż?

  Aby zamówić masaż lub uzyskać więcej szczegółów odnośnie oferty prosimy o kontakt tutaj lub pod numerem telefonu: 577-595-653.